banner346
banner19

FİLİZ, SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ

PAMUKKALE HABER

FİLİZ, SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ
banner20
banner243

“Bu seçimin kazananının, ülkemizi gelecek hedeflerine ulaştırmak için büyük bir irade sergileyen Türk milletinin olduğunu vurgulayan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz:

“  Necip Türk milleti, Türkiye'ye musallat olan küresel şer odakları ve onların içimizdeki iş birlikçilerine karşı, istikrardan, huzurdan, güvenden ve barıştan yana tavır koyarak yine güzel bir vatanseverlik ve aynı zamanda demokrasi dersi vermiştir” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; yaptığı yazılı açıklama’da Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarını değerlendirdi.

Vatandaşların bu seçimi, devletin bekasıyla ilgili olarak görerek son derece sağduyulu bir karar verdiğini ifade eden başkan Filiz açıklamasında devamla şu ifadelere yer verdi:

“Tüm şer odaklarına rağmen , rekor bir katılımla ümmetin lideri sayın Recep Tayyip Erdoğan cumhurun zaferi ile başkan Seçilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Yapılan seçim öncelikle şehrimize, vatanımıza, milletimize ve de ümmetimize hayırlı olsun.                Bu başarı halkla bağ kurabilen, bütünleşebilen yıllardır bu ülkeye hizmet etmiş bir siyasi liderin aldığı başarıdır

İnsanların hür iradelerini ortaya koymaları ve neticesinde de yıllardır bu ülkeye hizmet eden elinden geleni yapan milleti ömrünü adamış bir liderin ilk başkan olarak seçilmesinden dolayı sevinçliyiz. Artık ekonomiye, reformlara odaklanarak geleceğin büyük Türkiye'sini inşa zamanıdır. Türk halkı büyük sağduyusu ile bir kez daha fırtınalı ve belirsiz yollar yerine, istikrarlı ve güvenli rotayı tercih etmiştir.

 Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde müreffeh bir Türkiye için var gücümüzle çalışmalıyız. Kurulduğu günden beri Milli İradenin güçlü şekilde ülke genelinde tesis edilmesi için çaba harcayan AK Parti’nin bu haklı davasını bundan sonraki süreçte de devam ettireceğiz.

İnanıyorum ki bu seçim sonuçlarıyla yalın, sonuç odaklı ve sıkı  koordinasyon ile hareket edilerek ekonomik, sosyal ve siyasal atılım dönemi  yaşayacağımız şahlanış döneminin kapılarını aralıyoruz. Türkiye'nin son yıllarda elde ettiği tüm kazanımların temelinde güven ve istikrar yatıyor. Siyasi istikrar ve uygulanan ekonomik politikalarla ülkemizin, beklentilerin üzerine çıkarak büyümesi ve AB ülkelerinden daha hızlı bir performans sergilemesi doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesiydi.

Bu çok yoğun geçen seçim maratonunda destek ve emeklerini esirgemeyen Denizlimizin gururu Ekonomi Bakanımız  Nihat Zeybekci başta olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Denizli Milletvekillerimiz , Milletvekili adaylarımız, önceki dönem milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızın seçim sürecindeki emekleri ve çabaları bu sonucun alınmasında büyük role sahiptir. Tüm teşkilat mensuplarımızı; ilçe başkan ve yönetimlerini, belediye başkanlarımızı , kadın ve gençlik kollarımızı, belediye meclis üyelerimizi, Seçim sandıklarının başındaki sandık kurulu üyelerimizden, müşahitlerimize, bina ve kat sorumlularımızdan, sahada çalışıp alınan sonuca katkıda bulunan tüm üye ve görevlilerimizi, yürekten kutluyorum.

Denizli ve Türkiye’de seçimlerde hem partilerimizin hem de halkımızın gösterdiği olgunluk, demokrasimizin ne kadar sağlam adımlarla ilerlediğini de bir göstergesi olmuştur. Sonuç olarak, Denizli ve ülkemizde demokrasiye inanç, huzur ve güven ortamına duyulan ihtiyaç, ekonomik kalkınma hedeflerinin tutturulması ve reformların sürmesine yönelik istek sonuç vermiştir.

Ben, Türkiye’de olduğu gibi Denizlimiz’de de büyük bir olgunlukla ve yüksek katılımla sandıklara gidip oylarını kullanan halkımıza öncelikle demokrasiye verdikleri katkı sebebiyle ve partimize gösterdikleri teveccüh sebebiyle teşekkürlerimi sunuyorum. Denizli’miz de 4 vekil çıkardık, ancak vekillerimiz Ak Parti kimliğine haiz olsalar da Denizlimizin vekilidirler. Denizli’ye hizmet birinci önceliğimizdir, bugün dünden daha mütevazi olarak elimizden gelen tüm gayretle nerede ve hangi konumda olursak olalım Denizli’mize hizmet edeceğimize söz veriyoruz.

Vakit TÜRKİYE Vakti. Vakit DENİZLİ Vakti demiştik. Şimdi de artık Vakit ÇALIŞMA Vakti.

Seçim sonuçlarımız tekrardan hayırlı olsun, Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim eylesin inşallah.”

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER