banner346
banner19

Filiz:'Yurtta Sulh' Böyle Olur!'

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Yurtta Sulh Konseyi adı altında darbe yapmaya kalkanlara milletimiz dün Türkiye’nin 81 vilayetinde çizdiği tabloyla adeta "Yurtta Sulh" böyle

Filiz:'Yurtta Sulh' Böyle Olur!'
banner20
banner243

Hainlere karşı tek ses, tek nefes olunduğunu vurgulayan Başkan Filiz:" Darbeyle değil; sevgiyle, milletle ve hep birlikte! Tek Milletin, Tek Bayrağın, Tek Devletin, Tek Vatanın ne demek olduğunun Tüm Dünyaya gösterildiğini"söyledi.

 Başkan Filiz açıklamasının devamında şunları söyledi;

"Avrupa duysun, Dünya duysun,Türkiye bugün 15 Temmuz öncesine göre daha güçlüdür! Çünkü artık hep birlikte omuz omuza tek yüreğiz. Tüm ülkenin bir ve beraber olduğunu gösterdik. Bütün dünyaya demokrasisine ve seçtiklerine sahip çıkan bir millete asla diz çöktürülemeyeceğini gösterdik. Bu kutsal nöbeti her kesimden ve görüşten milyonlarca vatandaşımızın katıldığı dev bir mitingle taçlandırdık. 81 il'de siyasetçiler arasındaki birlik ve beraberlikte anlamlı ve bir o kadar da güzeldi. Başbakanımızın da söylediği gibi siyasette meydana gelen bu birlikteliği bozmayacağız, uzlaşmayı işbirliğini daha da güçlendireceğiz. Türkiye’yi milletimizle siyasi partilerimizle 2023 hedeflerine taşıyacağız. Nöbetimize virgül koyuyoruz. Bitirmiyoruz, noktayı Çarşamba akşamı koyacağız. Aynı kararlılıkla meydanlarda olacağız."

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14