banner346
banner19

Final'den Servis Şoförlerine Eğitim

denizli haber, pamukkalehaber.com, Final’den Servis Şoförlerine Eğitim

Final'den Servis Şoförlerine Eğitim
banner20
banner243

Final Okulu öğrencilerinin servis hizmetlerini yürüten Cantur Turizm’in şoförlerine Final Okulları Konferans Salonunda hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. Eğitimi Arya Dönüşüm Merkezi Yöneticisi Yelda Yolay Kazanoğlu verdi.

Kazanoğlu, öğrencilerimizin evden okula, okuldan eve güvenli bir ortamda taşınması sırasında karşılaşabilecekleri sorunlar ve bu sorunların çözümü ile ilgili bir dizi bilgi sundu. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar da verimli geçen seminer katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

Bireysel ve kurumsal farkındalık çalışmalarıyla ilk adımı attıklarını belirten Kazanoğlu bu tür eğitimlerin devam edeceğini belirterek  Final Okulları yöneticilerine, Cantur şoförlerine ve hosteslerine teşekkür etti.

Final Okulları Kurucu Müdürü Sadi Öztekin :’’ Biz eğitimi sadece sınıflarda öğrencilere değil okulumuzla bağlantılı olan tüm servislerde bir bütün olarak düşünüyoruz ve öğrencilerimizin her yönüyle sağlıklı bir şekilde eğitilmesini sağlıyoruz. Bu konuda duyarlı davranan Cantur yetkililerine ve bu hizmeti sunan Yelda Yolay Kazanoğlu’na teşekkür ederim’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER