banner346
banner19

Gençler Kayak Öğreniyor

Gençler Kayak Öğreniyor

Gençler Kayak Öğreniyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Büyükşehir Belediyesinin Denizli Kayak Merkezinde gerçekleştirdiği ücretsiz kursta kayak öğreniyor.

Denizli'de 7'den 70'e herkesin istediği spor dalını yapabilmesi adına ücretsiz spor kursları düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesinin ortaokul ve lise düzeyindeki öğrenciler için başlattığı kayak kursu devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Denizli Kayak Merkezi’nde düzenlenen kayak kursuna katıldı. Bu yıl ilk olarak ortaokul ile lise düzeyinde öğrenim gören öğrenciler için başlatılan uygulamaya gençler yoğun ilgi gösteriyor. Öğrenci değişim programları kapsamında Orta Doğu ve Balkan ülkelerinden Denizli’ye gelen yabancı öğrencilerin de yer aldığı kayak kursu renkli görüntülerin yaşanmasına neden oluyor.

Gençlerden Başkan Zolan’a teşekkür

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz, gençleri spor yapmaya teşvik eden ve bunun için yıllardır birçok dalda ücretsiz kurs düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ederek, kayak kursunun gençler için bulunmaz bir fırsat olduğunu söyledi. Kursa, öğrenci değişim programı kapsamında farklı şehir ve ülkelerden Denizli’ye gelen gençlerin de katıldığını kaydeden Yılmaz, bunun kent turizmi açısından da büyük önemi olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER