banner346
banner19

Halk Günü Buluşmaları devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Halk Günü Buluşmaları devam ediyor

Halk Günü Buluşmaları devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi’nin her ayın ilk Salı günü gerçekleştirdiği Halk Günü etkinliği devam ediyor. Başkanla buluşmak, derdini anlatmak için Belediyeye koşan vatandaşın çoğunun derdi aş-iş ama aralarında birileri var ki onların derdi bambaşka. 

PAMUKKALEHABER

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Halk Günü buluşmaları devam ediyor. Vatandaşların koşulsuz ve randevusuz bir şekilde vatandaşları dinleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, oldukça yoğun katılımın olduğu şubat ayı buluşmaları da bugün sabah saat 09.00’da başladı.  200’ün üzerinde vatandaşın derdiğini anlatmak için geldiği Halk Günü buluşmalarında bir çoğunun derdi ortak.


Kimi rahatsız olduğu olduğunu çocuğuna destek için geldiği Halk Günü Buluşmalarında, bazı vatandaşlar da evine ekmek götürebileceği bir iş için Başkan Zolan ile görüşme talebinde bulundu.ONLARIN SORUNU BAŞKA
Sorununu Başkan Zolan’a birinci ağızdan anlatabilmek için sabahın erken saatlerinde 2,5 yaşındaki oğlu Turan ile belediyeye gelen Nazan Koç, evine doğalgaz bağlatamadığından dert yandı. Yaklaşık iki yıl önce 15 Mayıs Mahallesi’nde 11 dairelik apartmandan daire satın aldığını ancak, doğalgaz bağlatamadığını söyleyen Nazan Koç, “Ben 2,5 yaşındaki oğlumun sağlığını düşünmek zorundayım.  Soba ile bir odayı ısıtabiliyoruz. Elektrikli ısıtıcı kullandım çocuğum hasta oldu. İki yıldan beri evime doğalgaz almak için çalmadığım kapı kalmadı. Valiliğe gittim “biz evlerle ilgilenmiyoruz” yanıtını aldım. Bugün de Başkan Zolan ile görüştüm.  Enerya ile görüşecekleri söyledi. Bekleyeceğiz” dedi.TAVAS'IN BAHÇEKÖY MAHALLESİ'NDEN GELDİLER
Halk Günü Buluşması’na Tavas’ın Bahçeköy mahallesinden gelen muhtar Mehmet Ali Demirezen ile Osman Yüzüak ise  yol ve su istiyor. Muhtar Demirezen, “mahallemizin yollarına taş döşendi ama mahallenin biraz uzağında 5-6 hane var. Oraya giden yol çamur içinde. Biz oraya da taş döşenmesini istiyoruz. Geçen ay geldik sorunumuzu başkana söyledik ama yapılmadı. Bu ay tekrar geldik” derken Mahalle sakini Osman Yüzüak ise evine su istediğini söyledi.  Bugüne kadar oğlundan su aldığını belirten Yüzüak, “Tonaj farkından dolayı ona çok fazla su ücreti geliyor. Oğluma yazık değil mi? Ben kendi evime su istiyorum” diye yakındı. 

200’ÜN ÜZERİNDE KİŞİYİ DİNLEYECEK
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın her ayın ilk salı günü düzenlenen Halk Günü buluşmalarında ocak ayında da hemşerileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Sabah saat 09.00’da başlayan ve akşam mesai bitimine kadar devam edecek olan Halk Günü Toplantısında 200’ün üzerinde vatandaşı dinleyecek olan Zolan, “Halkla buluşmak bizleri çok mutlu ediyor. Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER