banner346
banner19

İŞ ADAMLARI BAŞKAN SUBAŞIOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ

PAMUKKKALEHABER / HABER DENİZLİ / İŞ ADAMLARI BAŞKAN SUBAŞIOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ

İŞ ADAMLARI BAŞKAN  SUBAŞIOĞLUNA  TEŞEKKÜR ETTİ
banner20
banner243

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, işadamlarıyla bir araya gelerek projeleri anlatmaya devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu bu çerçevede AYSİAD, TÜMSİAD, DESİAD ve DEGİAD yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli’de işadamları dernekleriyle bir araya geliyor. Başkan Subaşıoğlu bu buluşmalarda işadamlarına Merkezefendi için yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatıyor. Bu anlamda Başkan Subaşıoğlu, Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD) Hüseyin Erikler, Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD)Melek Sözkesen, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD)Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yavuzçehre, Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gedik ve derneklerin yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Subaşıoğlu gerçekleştirilen toplantılarda Merkezefendi’de 1,5 yılda yapılan tüm projeleri anlattı.

İŞ ADAMLARINDAN BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçede düzenlediği etkinlikler ve projeler işadamlarından projelere de tam not alırken işadamları Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür etti. Başkan Subaşıoğlu yaptığı açıklamada, “Merkezefendimizde etkinliklerimiz ve projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bu anlamda her geçen gün marka belediye olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. İlçemizde bilindiği gibi yapısal ve sosyal projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Çünkü Merkezefendimiz her şeyin en iyisine layık” ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER