banner346
banner19

Kuzeyin Oğlu Mest Etti

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Kuzeyin Oğlu Mest Etti

Kuzeyin Oğlu Mest Etti
banner20
banner243

Bu Sene 15.Düzenlenen Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali Volkan Konak konseriyle sona erdi.

Buldan Festivalinin son gününde kuzeyin oğlu olarak anılan Volkan Konak sahne alırken Konak seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarıyla Buldanlıları mest etti.Konser alanı olan Alanyazı meydanı konser saatinden saatler öncesinde dolmaya başlarken kalabalık Volkan Konak'ın sahneye çıkmasıyla birlikte daha da arttı.

Konser alanını dolduran on binlerce kişi keyifli bir gece geçirdi. Sevilen şarkılarıyla alanı dolduran kalabalığa unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçı, hayranlarını mest etti. En güzel şarkılarını bu kez Buldan için seslendiren sanatçıya, hayranları konserin sonuna kadar tüm şarkılarında eşlik etti. Şarkı aralarında hayranları ile sohbet eden Konak, yaşadığı acı tatlı anıları anlatarak, binlerce kişiye neşeli dakikalar yaşattı.

Volkan Konak'ın sahnesi sırasında bizlerde sizler için konser alanını farklı açılardan fotoğraflayarak bu manzaraları siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

Volkan Konak'ta sosyal medya hesaplarından Buldan konseri fotoğraflarını paylaşarak bu harika akşamda bizimle olan Buldan'lılara teşekkürler...notunu düştü

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14