banner19

Mermeri ve ahşabı işleyen kadın

Mimar Esin Eroğlu mimarlığı farklı bir noktaya taşıdı. Ürünleri tasarlamakla kalmıyor, onları hayata geçiriyor ve farklı yaşam alanlarında sergiliyor. Esin Eroğlu ürününü tasarım aşamasından müşteri ile buluşma aşamasına kadar tüm evrelerini Pamukkalehaber.com’a anlattı.

Başarılı Mimar Esin Eroğlu tasarımları tamamen kendisine ait olan ürünleri sadece çizim olarak değil, bir ürün olarak müşterilerine sunuyor.

Mermer ve ahşap Denizlili tasarımcının ellerinde sanata dönüşüyor

Yaşam alanlarında fark yaratan, yenilikçi tasarımları müşterilerinin beğenisine sunan Esin Eroğlu, tasarımından üretimine tüm aşamaları özenle takip ettiklerini belirtti. Tüm ürünlerin tamamen doğal malzemelerden yapıldığını dile getirerek “ürünlerin yapımında kullandığımız malzeme ahşap, mermer yada metal olabiliyor” dedi.

 “Bir ürünü tasarlayıp, üretince işimiz bitmiyor” diyen Eroğlu, “ürünleri farklı yaşam alanlarına kullanarak nerde, nasıl kullanılabileceği ile ilgili ufuk açmak istedik” dedi.

Mimar Esin Eroğlu "BALANCEANDCOLOR markası olarak tasarladığımız ürünlerin, dinamik ve yenilikçi anlayışla, mekanı tamamlayan bir öğe olmasını amaçlıyoruz. Tasarım anlayışımızın, mekan-kullanıcı arasında zamansız bir bağ kurduğunu düşünüyoruz. Doğal malzeme ve kaliteli işçilik ile üretmeyi hedefliyor ve markamızın her aşamasını titizlikle takip ediyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 18:36

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14