banner346
banner19

Mimarlar bu gecede buluştu

Denizli Mimarlar Odası tarafından düzenlene 26. Geleneksel Mimarlar Gecesi yoğun ilgi gördü. Geceye çok sayıda mimar katılırken, Zeynep Casalini konseri de geceye damgasını vurdu.

Mimarlar bu gecede buluştu
banner20

Mimarlar Odası 26. Geleneksel Mimarlar Gecesi Anemon Otel’de yapıldı. Geceye Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, TMMOB Denizli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Mehmet Sarıca, İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Pof.Dr. Şevket Murat Şenel, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Prof.Dr.Harun Kemal Öztürk, Jeoloji Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Doç. Dr. Barış Semiz, Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Gülhan Saruhan, Harita Mühendisleri Odası Denizli Temsilcisi Nazım Tanrıkulu, Jeofizik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkan Yardımcısı Nehar Kılınçarslan, Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Doç.Dr. Işıl Uçman Altınışık ve mimar üyeler ile aileleri katıldı.

Maskeli Bando grubunun farklı yorumlarıyla açılışını yaptığı gecede, meslekte 25-30-35-40-45-50-60. yıllarını dolduran üyelere plaketleri verilirken odaya yeni kayıt yaptıran üyelere de rozetleri takıldı.

2019 yılında en fazla mesleki denetim yaptıran Dinçer Mimarlık adına Mevlüt Dinçer'e plaketi takdim edildi.

Törenin ardından sevilen parçalarıyla Zeynep Casalini sahne aldı. Konuklara inanılmaz bir müzik ziyafeti sunan Casalini’nin parçaları eşliğinde eğlenen mimarlar ve aileleri keyifli bir gece geçirdi.

Gecenin gerçekleşmesinde emeği olan, salonun organizasyonunu gerçekleştiren Grandia Event-Serpil Yıldırım’a ve gecenin destekçileri Doğaç Yapı, Amiroğlu Şirketler Grubu, Cosentino, Büke Yapı, Danta Prefabrik ve Beşel Demir’e de plaket takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 17:06

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER