banner346
banner19

Muhtelif Mahallelerde su kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ’nin içme suyu depo bakım onarım çalışması nedeniyle 9 Kasım 2020'de Buldan ilçesinin Cumhuriyet, Gölbaşı, Dört Eylül, Kurtuluş, Yeni Mahalle, Turan ve Karşıyaka mahallelerinde su kesintisine gidilecektir.

Muhtelif Mahallelerde su kesintisi
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün içme suyu depo bakım onarım çalışması nedeniyle su kesintisine gidilecektir. Bu kapsamda, 9 Kasım 2020 Pazartesi günü 08.00 ile 17.00 saatleri arasında Buldan ilçesinin Cumhuriyet, Gölbaşı, Dört Eylül, Kurtuluş, Yeni Mahalle, Turan ve Karşıyaka Mahallelerini besleyen içme suyu deposunda yapılacak olan depo bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle planlı su kesintisine gidilecektir. Mahalle sakinlerinin kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2020, 13:22

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burcu cankal
Burcu cankal - 9 ay Önce

Pamukkale karşıyaka mah. Soru: Ne zaman suyu kesmeyi bırakacaksınız mahalleli olarak merak ediyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinalarimiz bozulmaya yuz tuttu. Sabah dan aksama kadar kesik. Bazen de akşamları da gelmiyor.Bilgilerinize....

SIRADAKİ HABER