banner346
banner19

Niğdelilerden Demokrasi Nöbetçilerine Lokma İkramı

Niğdelilerden Demokrasi Nöbetçilerine Lokma İkramı

Niğdelilerden Demokrasi Nöbetçilerine Lokma İkramı
banner20

Denizli Niğdeliler Derneği darbe girişimine karşı durarak ülke bütünlüğüne, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak için meydanlara dökülen demokrasi nöbetçilerini yalnız bırakmadı.

Denizli Niğdeliler Derneği Delikliçınar Meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara Lokma ikramında bulundu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği lokma kısa sürede tükendi.

“ALLAH BİR DAHA MİLLETİMİZE BU ACILARI YAŞATMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMESİN”

Denizli Niğdeliler Derneği Başkanı Fatih Akbaş, 15 Temmuz gecesi Ülkenin uçurumun kenarından döndüğünü belirterek, “Milli birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde millet olarak çok büyük acılar yaşadık. 15 Temmuz günü vatanımıza ve milletimize karşı hain ve menfur bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Milletimizin bağrına saplanmaya çalışılan bu hançer topyekûn olarak halkımızın inancı ve azmi sayesinde engellenmiştir. Başta 15 Temmuz günü Özel Kuvvetler Komutanlığı'nı ele geçirmeye çalışan darbeci general Semih Terzi'yi alanının ortasından vurarak geberterek darbeye gerekli cevabı veren şehidimiz ve aynı zamanda hemşerimiz P.Asb.Kd.Bçvş. Ömer Halisdemir olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Ülkemize bu acıları yaşatanların en ağır bir şekilde cezalandırılmalarını temenni ediyoruz” dedi.

MİLLETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ

“Bizler Denizli Niğdeliler Derneği olarak vatanımızın, milletimizin ve devletimizin sonuna kadar yanındayız” diyen Akbaş, şunları söyledi: “Bu vesileyle başta hemşerimiz Ömer Halisdemir olmak üzere tüm şehitlerimizin şefaati ve ruhları için beş bin kişilik lokma hayrı tertip etmiş bulunmaktayız. Allah bir daha milletimize bu acıları yaşatmak isteyenlere fırsat vermesin. Bu güzel organizasyonda standımızı ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin'e, Türkiye Geri dönüşümcüler Konfederasyonu Başkanı Aday Imdat'a, Denizli Geri dönüşümcüler Derneği Başkanı Burhan Armutçu’ya, basınımızın güzide mensuplarına, Denizli Niğdeliler Derneğimizin çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine, hemşerilerimize ve tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin.”

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14