banner346
banner19

ONLAR NÖBETTE İDİ

52 noktada 573 dolayında personel 100 araçla görevi başında nöbet tuttu.

ONLAR NÖBETTE İDİ
banner20
banner243

ONLAR NÖBETTE İDİ

 

Vatandaşların yeni yıl tatillerini rahat, güven ve huzur içinde geçirmeleri için Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin nöbetçi ekipleri yılbaşında da görevleri başında hazır bekledi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların rahat ve güven içerisinde yeni yıla girip, tatillerini huzur içinde geçirmeleri için tüm birimlerini hazır hale getirdi. 31 Aralık'tan başlayarak vatandaşların rahat, huzur ve güven içerisinde yeni yıl tatilini geçirmeleri için Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin nöbetçi birimleri hazır bekledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı'na bağlı il genelindeki 52 noktada 573 dolayında personel 100 araçla görevi başında nöbet tuttu. Meydana gelebilecek yangın ve trafik kazası gibi olaylar için kent genelindeki 52 noktada ekipleriyle nöbet tutan itfaiye, yeni yıl tatili boyunca gece gündüz vatandaşların imdadına koştu.

 

Huzur ve güveni için

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı'nın nöbetçi ekipleri de görevleri başında bulunurken, yeni yıl tatili boyunca vatandaşların huzur, güven ve rahatı için denetimlerini sürdürüyor. DESKİ ekipleri de meydana gelebilecek arızalara müdahale için nöbetçi ekiplerini hazır bulundururken, ALO 185 arıza hattına gelen ihbarlara anında nöbetçi ekipler yönlendiriliyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yılın hayırlar getirmesini dileyerek, "Yeni yıl tatilinde çalışan nöbetçi arkadaşlarımız vatandaşlarımızın güven, rahat ve huzuru anlamında hazır bekliyor. İnşallah ihtiyaç olmasın ama ihtiyaç olursa da arkadaşlarımız vatandaşımızın yanında olacak" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER