banner346
banner19

ŞAHLANARAK GELİYORUZ 2023

ŞAHLANARAK GELİYORUZ 2023

ŞAHLANARAK  GELİYORUZ  2023
banner20
banner243

MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı'nın yaptığı basın açıklamasında seçim hakkında konuştu ve "Şahlanarak Geliyoruz 2023" söylerini eklerken şu ifadeleri kullandı;

"Seçimlerin ülkemizin önünü her yönü ile açacak olması biz sanayicileri ve imalatçıları umutlandırıyor. Ülkemizde koalisyonlar dönemi tamamen kapanmıştır. Yerini güven ve istikrara bırakmıştır. Güven ve istikrarın devam etmesi sanayici ve işadamlarımızın da ileriye daha güvenle bakması için gerekliydi. Halkımız istikrardan yana oy kullanarak demokrasiye olan inancımızı tescil etmiştir. Oylamaya katılımın bu kadar yüksek olması da bunu kanıtlar niteliktedir. Ülkemiz ve ilimiz, tatsız olaylar yaşamadan seçimi tamamlamıştır. Artık seçmen ayrılıkçı ve farklı politikalar izleyenlerin dönemini bırakıp, ülkemize faydalı olacak bir politikada birleşmeye karar verdi, uzlaşmacı bir siyaset izlenmesi gerektiğini istikrarın ne denli önemli olduğunu herkese gösterdi.

Bu süreçten sonra seçimlerde seçilen milletvekillerimizin koltuk derdinde olmayıp,  tüm vatandaşlarımızı kucaklayıp, yeni bir gelecek için çaba göstermelerini temenni ediyorum. Seçim öncesinde de dediğim gibi “Bizim için hangi sektör olursa olsun dertlerimizi anlayabilecek sorunlarımızı çözmede bize yol gösterecek Milletvekillerini görmek istiyoruz.” Yeni sitemin bürokrasiyi azaltarak karar alma sürecini kısaltmasını bekliyoruz. İş dünyası her zaman güven ve istikrarın yanındadır. Ülkemizin geleceğini hep birlikte inşa etmek için biz Makina Sanayiciler olarak hazırız. Seçim ortamında devam eden belirsizlik de ortadan kalktığına göre ekonomik çalışmaların bir an önce hayata geçirilmesini bekliyoruz."dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER