banner19

Şefler Denizli’de Yarışacak

Denizli Genç Aşçılar Derneği tarafından ilki düzenlenecek olan Uluslararası Gastro Lise-Üniversite Bireysel Usta Şefler Yarışma Festivali 15-18 Kasım 2019 tarihleri arasında EGS Kongre Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda misafirlerine kapılarını açacak.

Şefler Denizli’de Yarışacak
banner20

Denizli Genç Aşçılar Derneği tarafından bu yıl ilk kez Uluslararası Gastro Lise-Üniversite Bireysel Usta Şefler Yarışma Festivali Denizli’de gerçekleştirilecek. Denizli Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Pamukkale Belediyesi’nin destek verdiği festival 15-18 Kasım 2019 tarihleri arasında EGS Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda kapılanı açacak. 35 ülkeden 80 yabancı jürinin yer alacağı festivalde 10 ülkeden yaklaşık 400 yarışmacı el lezzetlerini konuşturacak. 3 gün sürecek festival 08:00’de başlayıp 20:00’ye kadar halka açık geçekleştirilecek. Festival programında ise birbirinden farklı lezzetlerin tanıtılacağı workshoplar yer alacak. Ayrıca 81 ilin yöresel ürünleri de festival alanında ziyaretçilere sunulacak.

BAŞKAN SÜLEYMAN KURSAK’TAN FESTİVALE DAVET

Festivale tüm Denizli halkını davet eden Denizli Genç Aşçılar Derneği Başkanı Süleyman Kursak; “ Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz uluslararası festivalimizde birbirinden önemli jürilerimizi ve yarışmacılarımızı şehrimizde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Dolu dolu geçecek festivalimize Denizli halkını bekliyoruz. Antalya Otel Satın Alma Pazarlama OSMED Başkanı Osman Arıncı, DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ve Dünya Çölyaklılar Birliği Başkanı Vahdet Yanık da festivalimize katılacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 16:27

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14