banner346
banner19

Selfie Çeken Şehzade Heykelinin Yine Kılıcı Kırıldı

pamukkale haber/denizli haberleri/Selfie Çeken Şehzade Heykelinin Yine Kılıcı Kırıldı

Selfie Çeken Şehzade Heykelinin Yine Kılıcı Kırıldı
banner20
banner243

 

Amasya'da elindeki cep telefonuyla yaptığı selfie ile gündem olup uğradığı saldırı sonucu kırılan telefonu ve kılıcı yenilenen şehzade heykelinin kılıcı yine kırıldı.

Şehzadeler şehri Amasya'da, elindeki cep telefonuyla yaptığı selfie ile gündem olup uğradığı saldırı sonucu kırılan telefonu ve kılıcı yenilenen şehzade heykelinin kılıcının yine kırıldığı görüldü.

Bir elinde kılıç, diğer elinde selfie yaptığı cep telefonuyla Yeşilırmak kenarına konulduktan sonra dikkatleri üzerine çekip binlerce insanın fotoğraf çektirmesi üzerine sosyal medyada tartışmaya yol açıp önce telefonu, ardından kılıcı kırılan şehzade heykeline saldırdığı tespit edilen iki şahıs yakalanıp ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı.

'Yeniden yaptıracağız'

Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş da, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Nazar değdi. Herhangi bir kasıt yok. Montaj yapıldığı yerden kırılmış. Yeniden yaptıracağız" diye konuştu.

Yurdun farklı bölgelerinden gezi amacıyla gelen kişiler ise fotoğrafını çekip selfie yaptıkları heykeli beğendiklerini söylediler.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14