banner346
banner19

Tek yürek oldular

AK Parti Denizli Kadın Kolları Başkanlığı, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'nde etkinlik düzenledi.

Tek yürek oldular
banner20
banner243

Çatalçeşme Oda Tiyatrosu bahçesinde toplanan kadınlar, ellerinde turuncu renklerdeki "Kadın Allah'ın emanetidir", "Kadınlarımızı üzmeyin, onlar Allah'ın size emanetidir. Onlara yumaşak oldun, iyilik edin" ve "Sesimizi sende duy" yazılı dövizler taşıdı.

İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, yaptığı basın açıklamasında, şiddetin dini, inancı, kültürü ya da milliyeti olmadığını söyledi.

Dalbudak, yaşamak isteyen mazlum bir kadının köşesinde Allah'a yakarırken, bir başkasının yardım dahi alamadan can vermesinin hiçbir siyasete malzeme yapılamayacağını belirterek, "Söz konusu bir insanın yaşamı olduğunda siyaset dahil herşey ayaklarımızın altındadır. Biz AK Partili kadınlar olarak önce insan sonra kadınız. Dünyadaki hiç bir kazanım güç veya makam bir kadının yaşama hakkından daha değerli olamaz." diye konuştu.

Açıklamaya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ile kadınlar destek verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 17:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14