banner346
banner19

Yarışma öncesi moral ziyareti

Yarışma öncesi moral ziyareti

Yarışma öncesi moral ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hafta sonu Halk Oyunları İl Yarışmasına katılacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğuna sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ile Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Halk Oyunları İl Yarışması yarın Hasan Gönüllü Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bu kapsamda yarışmanın son hazırlıklarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğunu ziyaret ederek başarı diledi.Denizli Büyükşehir Belediyesi İncilipınar Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programda sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Zolan, halk oyunu topluluğu üyeleri ve aileleri ile bir süre sohbet etti. Başkan Zolan burada yaptığı konuşmada yarışmaların önemli ancak müsabakaya katılmanın da bir başarı olduğunu söyledi.

 Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak gençlerimize çocuklarımıza, hanım kardeşlerimize ve tüm insanlarımıza daha iyiye daha güzele ulaşmaları noktasında her türlü hizmeti verme gayretlerimiz devam edecek. Yeter ki siz isteyin, arzularınızı bize iletin.Tekrar sizi tebrik ediyor başarılar diliyorum.” Konuşmanın ardından hafta sonu düzenlenecek yarışmaya iki kategoride katılacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu küçük bir gösteri yaptı.

 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER