banner346
banner19

ZEYBEKCİ'DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ZEYBEKCİ'DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ
banner20
banner243

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İzmir belediye Başkan adayı olarak Nihat Zeybekçi'nin ismini açıkladı. "İzmir'i alacağız" diyen Zeybekçi , "Seçim kampanyası başlamıştır, sonu hayırlı olsun inşaallah" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Grup Toplantısında 20 ilin belediye başkan adaylarını açıklıyor. Erdoğan TBMM'de AK Parti Grup salonuna gelmeden kurulan ekrana yanlışlıkla Nihat Zeybekci'nin ismi ve görüntüsü yansıtılınca Zeybekci'nin İzmir adaylığı kesinleşmiş oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Zeybekçi'nin ismini açıkladı...

TEBRİKLERİ KABİL ETTİLER

 Bunun ardından hem Nihat Zeybekçi, hem de AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki milletvekilleri ile gruba gelen misafirlerin tebriklerini kabul etmeye başladı. 

ZEYBEKÇİ: İZMİR'İ ALACAĞIZ

Nihat Zeybekci, tebrikleri kabul ederken, ilk açıklamasını da yaptı. Zeybekci, "İzmir Türkiye’nin en güzel şehri doğuştan güzel, birileri İzmir’i Anadolu'ya sırtını döndürmek istiyorlar. Biz İzmir’i Anadolu'yla kucaklaştıracağız. İzmir alacağız" dedi.

Nihat Zeybekçi, Erdoğan'ın ismini resmen duyurmasından sonra yaptığı açıklamada ise, "Seçim kampanyası başlamıştır, sonu güzel olur inşaallah" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER