Denizli’de gerçekleştirilen ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 295 farklı adres kontrol edildi. Denetim ve sorgulamalarda 82 bin 39 kişi sorgulanırken aranması olan 71 şahıs tutuklandı.

Denizli Haber - Denizli’de gerçekleştirilen denetimler 25 ile 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 295 farklı adres kontrol edildi. Denetimlerde 82 bin 39 kişinin GBT ve UYAP sorgulamaları yapıldı. Yapılan denetimlerde bir eğlence mekanında 2 kadının konsomasyon olarak çalıştığı ve 1 kişinin sigortasız çalıştırıldığı tespit edilerek gerekli işlem yapıldığı belirtildi.

71 ŞÜPHELİ ÇIKARILDIKLARI ADLİ MAKAMLARCA TUTUKLANDI

1 Kiloya Yakın Uyuşturucuyla Yakalanan 4 Kişi Tutuklandı 1 Kiloya Yakın Uyuşturucuyla Yakalanan 4 Kişi Tutuklandı

Ayrıca, il genelinde meydana gelen asayişe müessir olaylar ile adli makamlardan gelen yakalama müzekkerelerine istinaden yakalanan 71 şüpheli çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı. Yapılan çalışmalar neticesinde, 4 adet ruhsatsız tabanca, 47 adet tabanca fişeği, 2 adet çalıntı motosiklet, çalıntı araç motoru parçaları ve 1 adet çalıntı Pazar şemsiyesi ele geçirildi.

APART YETKİLİSİ 3 KİŞİYE 40 BİN 173 TL İDARİ PARA CEZASI

Geçici konaklama yerlerine ve kiralık araç firmalarına yönelik yapılan çalışmalarda 4 ayrı adreste araç kiralama firması, 8 ayrı adreste bulunan 115 apart dairesi kontrol edildi. Adreslerde 3 apart yetkilisine 40 bin 173 TL idari para cezası uygulandı.