Alınan bilgilere göre; Buldan ilçesinde fizyoterapist olarak görev yapan 30 yaşındaki Savaş Gülmez bir süredir Bölmekaya mahallesinde yaşamaya başladı. Ailesi kendisinden uzun süre haber alamayınca evine gitti. Ancak 30 yaşındaki Savaş Gülmez evinde hareketsiz halde bulundu.

Denizli Haber - Alınan bilgilere göre; Buldan ilçesinde fizyoterapist olarak görev yapan 30 yaşındaki Savaş Gülmez bir süredir Bölmekaya mahallesinde yaşamaya başladı. Ailesi kendisinden uzun süre haber alamayınca evine gitti. Ancak 30 yaşındaki Savaş Gülmez evinde hareketsiz halde bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri genç doktorun öldüğünü belirledi.

GES’te kriz: Önce yatırım çağrısı yaptılar sonra zorla hibeyi getirdiler GES’te kriz: Önce yatırım çağrısı yaptılar sonra zorla hibeyi getirdiler

ÖLÜM NEDENİ OTOPSİDE ÇIKACAK

Savaş Gülmez’in ölü bulunduğu evinde olay yeri inceleme ekipleri detaylı çalışma başlattı. Hayatını kaybeden fizyoterapist'in cansız bedeni cenaze aracı ile Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Polis ekipleri, şahsın ölüm nedenini tespit etmek için inceleme başlattı.