banner19

O OLAYIN ARDINDAN KULÜPTEN KINAMA GELDİ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

O OLAYIN ARDINDAN KULÜPTEN KINAMA GELDİ
banner20

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in ailesi ile birlikte gittiği Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde uğradığı saldırının ardından kulüp yönetiminden bir açıklama geldi.

Denizlispor Kulüp yönetimi yaptığı açılamada şunları ifade etti;

Kulüp Başkanımız Sayın Ali Çetin ailesi ile birlikte gittiği Fethiye’de bir restorantta yaşanan olaydan sonra mekân çalışanları olay yerinde hazır bulunan güvenlik güçlerine olayı yanlı ve yanlış bir şekilde aktarmış ve olayın büyümesine sebebiyet vermişlerdir.

Mekân çalışanlarının olumsuz etkisi altında kaldığını düşündüğümüz polis memurlarımız da Başkanımıza ve ailesine, maalesef olayı tam olarak anlamadan müdahalede bulunmuşlardır. Başkanımıza ve oğullarına, hiçbir haklı gerekçe olmaksızın ters kelepçe uygulanmış daha sonrasında ise görev ve yetkilerinin sınırlarını aşan polis memurlarınca darp edilmişlerdir.

Bu hukuka aykırı ve üzücü olayın ilgilileri hakkında gerekli hukuki süreç başlatılmış olup, olay sırasında Başkanımız tarafından sarf edilmemesine rağmen söylenmiş gibi aktarılan gerçek dışı ve yalan sözlere ve haberlere ilişkin de gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

Kulübümüzün ve değerli polis teşkilatımızın bir daha bu tür olaylarla anılmamasını diliyoruz.

PAMUKKALEHABER.COM

banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14