banner317
banner19

DTO'DAN VALİ KOCATEPE'YE ZİYARET!

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Habib Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.

DTO'DAN VALİ KOCATEPE'YE ZİYARET!
banner20
banner243

 

 

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Denizli ekonomisi ve Denizli Ticaret Odası hakkında bilgiler veren Başkan Özer,“hoşgeldiniz” diyerek, Vali Kocatepe’ye görevinde başarılar diledi. Özer, “15 bin üyeye sahip olan Ticaret Odamız, Denizli’nin en büyük sivil toplum kuruluşu konumundadır.

Meclisimiz ve yönetimimiz ile Denizli’ye hizmet etmek için çaba gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

Denizli’de kamu kurumları ile özel kuruluşlar arasında birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğunu ifade eden Özer, bu sayede birçok kazanımlar elde edildiğini sözlerine ekledi. 

 

Vali Kocatepe ise çevre illerde görev yaptığı dönemlerde Denizlililerin çalışkanlıklarıyla ön planda olduklarını gözlemlediğini belirterek, “İki Denizlili bir araya gelirse fabrika kurar derler. Denizli Ticaret Odası’nın da çalışmalarını takip ettiğim kadarıyla başarılı buluyorum. Bundan sonra da Denizli için hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14