banner346
banner19

ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELEYE GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TAM DESTEK

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELEYE GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TAM DESTEK
banner20
banner243

Denizli Ticaret Odası (DTO) ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli Radyo Yayıncıları Birliği, Denizli'deki basın yayın kuruluşları ile reklam tanıtım ajansları arasında, Enflasyonla Topyekun Mücadele Kampanyası kapsamında özel indirim protokolü imzalandı.

DTO’da düzenlenen toplantıya DTO Başkanı Uğur Erdoğan’ın yanı sıra Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizli Radyo Yayıncılar Birliği Başkan Yardımcısı Yasemin Tunç ve çok sayıda gazeteci katıldı. Toplantıda konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan “Denizli medyamız her zaman olduğu gibi bugün de elini taşın altına koyarak ‘enflasyonla topyekun mücadelede bende varım’ diyerek desteklemiştir. Denizli medyasının temel taşları sağlam, yayınları içerikli ve kaliteli, sesi gür, kalemi etkili, yayın alanı geniş, sizin de bizim gibi önemli bir sosyal sorumluluğunuz var. Her biriniz aynı zamanda Denizli Ticaret Odası’nın da üyesisiniz. Ortak paydamız olan Denizli’miz için bir arada çalışmanın mutluluğunu taşıyoruz. Enflasyonla topyekun mücadele için bugün burada atacağımız imza üyelerimiz ve sizler için hayırlı ve uğurlu olsun. Bugünde güzel bir destek ve işbirliği için toplanmış bulunuyoruz. Denizli’mizde ki basın kuruluşları ile siz değerli basın mensupları her şeyin hızla değiştiği dünyamıza çabuk ayak uyduran gazeteci kardeşlerimizsiniz. Kampanyamızın piyasalara olumlu etkisini ziyaret ettiğimiz üyelerimizden bizzat dinledim. Memnuniyetlerini duymak bizleri de son derece mutlu etmektedir. Bu protokol ile Denizli’mizdeki gazete, radyo, televizyon, dergi ve internet sitelerinin yer aldığı tüm basın yayın kuruluşları ile tanıtım, reklam ve organizasyon ajansları kampanyanın ruhuna da uygun olarak topyekun bir halde Türkiye Odalar ve Borsaları’nın da desteği ile enflasyonla topyekun mücadele kampanyamıza katılıyorlar. Enflasyonla topyekun mücadele kampanyamızda yer alan Denizli Ticaret Odası üyelerinin kampanya ya dair reklamlarında üyelerimize yaptıkları iyilik kadar indirim uygulayacaklar. İnanıyorum ki önemli bir yol kat ettiğimiz kampanyamız bu sayede yeni bir ivme kazanacak, iş alemimize, sektörümüze önemli bir başarı kazandıracaktır. Bu konudaki ilgi ve desteklerinden dolayı başta Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı olmak üzere, siz değerli gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür eder, protokolümüz ve bugün burada atmış olduğumuz imzalar Denizli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı DTO Başkanı Uğur Erdoğan’a teşekkür ederek “bizim cemiyetimize üye kuruluşlardan gelen yoğun talep üzerine bizde başkanımızın olumlu yaklaşımı ile bu kampanyaya destek vermeye karar verdik. Denizli’de 202 firma bu kampanyaya destek veriyor. Bu rakama ulaşılmasında Denizli Ticaret Odasının katkısı oldukça fazla. Ekonomimizin etkilendiği durumlarda indirim kampanyalarının da ön plana çıktığını belirtmek istiyorum ben. Her ne kadar indirimler, kampanyalar yapılsa da bunu duyurmamız gerekiyor, bunu halka anlatmamız gerekiyor. Bu anlamda da basının rolü çok büyük. Bizde bu noktada da elimizi taşın altına koyduk, tanıtım anlamında bu kampanyaya destek vermeye karar verdik. Kampanyamıza Denizli’deki 4 televizyon, 5 gazete, 7 radyo, 20 internet sitesi destek veriyor. Bu yoğun desteden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER