banner346
banner19

Ünlü Mankenler Tarafından Tanıtılacak

denizli haber, pamukkalehaber.com, Ünlü Mankenler Tarafından Tanıtılacak

Ünlü Mankenler Tarafından Tanıtılacak
banner20
banner243

Denizli Tekstil ve Tasarım Merkezi’nin tasarımlarını ünlü mankenler sergileyecek

Denizli’de ilk ve tek olan “Denizli Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi”nde hazırlanan tasarımlar, 29 Şubat 2016 Pazartesi saat 19.30’da Anemon Otel’de düzenlenecek defilede ünlü mankenler tarafından izleyicilere sunulacak.

Denizli Ticaret Odası bünyesinde Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla gerçekleştirilen merkezdeki 10 tasarımcının hazırladığı tasarımlar, Özlem Yıldız’ın sunuculuğunu yapacağı defilede, ünlü modellerden Didem Soydan, Ece Begüm Yücetan,  Sinem Sülün ve Rönesans Ajans modelleri ile tanıtılacak.

Konuyla ilgili açıklamada yapan Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer, Odamızın 90. kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu yılda Denizli Tekstil Yenilik ve Tasarım Merkezi Projesi kapsamında da tekstil sektörü için yeni ve özgün tasarımlar oluşturulmasını hedeflediklerini belirterek, “Ayrıca vizyon sahibi tasarımcılar yetiştirme bilincini geliştirmek, yenileşim ve Ar-ge konularında işletmelerin bilgi eksikliğini gidermeyi amaçladık. 18 ay boyunca devam eden proje merkezimizin açılışı TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu 22 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilmişti. 20’şer kişiden 2 grup öğrenciye 192 saat tasarım eğitimi ve 96 saat tasarım yazılım programları eğitimi verilmiştir.” dedi. 

Denizli Tekstil ve Tasarım Merkezi’nde hazırlanan tasarımların defilede sergileneceğini ifade eden Özer, Denizli Ticaret Odası olarak Denizli’nin tekstili için projeler gerçekleştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.   

Öte yandan, defile öncesinde Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyelerinin ve ünlü mankenlerin katılımıyla saat 18.00’da Anemon Otel’de bir basın toplantısı düzenleneceği bildirildi.   

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER