banner304
banner19

Atatürk Her Yerde

Özel Pamukkale Eğitim Vakfı Okulları, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü nedeniyle Atatürk’e duydukları minnetlerini ifade etmek için anlamlı bir tören düzenledi. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası boyunca PEV Okullarının her bir köşesinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün resimleri ve sevdiği şarkılar öğrencilerle buluştu.

Atatürk Her Yerde
banner20
banner243

Denizli Haber - 10 Kasım sabahı tüm öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımı ile anma töreni Özel PEV Okulları konferans salonunda gerçekleştirildi. Saatler 09.05’i gösterdiğinde saygı duruşu akabinde İstiklal Marşı ile anma töreni başladı. Pamukkale Eğitim Vakfı Başkanı Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI’ nın anlamlı konuşmasının ardından tören, etkileyici tiyatro gösterisi ile devam etti.

Öğretmenler tarafından hazırlanan ve sahnelenen “Atatürk İçimizde, Atatürk Her Yerde” tiyatro gösterisi izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Atatürk’ün siyasi ve askeri hayatını esas alarak hazırlanan tiyatroda öğretmenler Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi. Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin izinden giden Pamukkale Eğitim Vakfı Okulları, bir 10 Kasım’da daha Mustafa KEMAL ATATÜRK’ü saygı, sevgi ve minnet içinde andı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 12:51

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14