banner346
banner19

Berkay rüzgarı esti

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Berkay rüzgarı esti

Berkay rüzgarı esti
banner20
banner243

Denizli eğitim veren Bahçeşehir Denizli Koleji'nde Bahçeşehir Fest 2 isimli yıl sonu etkinliği düzenlendi. Etkinlikte sahne alan şarkıcı Berkay, öğrencilere şarkılarıyla unutulmaz dakikalar yaşattı. Öğrenciler Berkay'ın şarkılarını hep bir ağızdan söyleyerek Bahçeşehir Koleji'nde okumanın gurunu yaşadılar.

Okulların kapanmasına bir gün kala Bahçeşehir Denizli Koleji, Bahçeşehir Fest 2 isimli yıl sonu etkinliği düzenledi. Öğrenciler ve velilerin bir araya geldiği etkinlikte sahneye ilk olarak Grup Bando çıktı. Özellikle küçük öğrencilerin ilgi gösterdiği grup, yaklaşık 1 saat sahnede kalarak şarkılar söyledi.

İlerleyen saatlerde ise genç sanatçı Berkay sahneye çıktı. ‘İzmirli’, ‘Gel gel’ isimli popüler şarkılarının yanı sıra birçok pop şarkısını da seslendiren Berkay, konsere gelenlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Konserin sonunda ise Berkay’a Bahçeşehir Denizli Koleji Okul Müdürü Zerrin Altunkaya Saygılı tarafından önce çiçek verildi. Saygılı yaptığı konuşmada, "Çok verimli, geçen bir yıl oldu. Yıl sonunda özellikle gençlerin çok sevdiği sanatçı Berkay’ı dinleme fırsatı bulduk. Sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Herkes Cuma günü karnesini alacak. Biz de Berkay’a bir karne hazırladık. Kendisine veriyoruz" dedi.

Karne karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Berkay ise "Yıllar sonra karne alıyorum. Ben okulda da hep iyiydim. Bu karne de güzelmiş" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14