banner346
banner19

DENİZLİ FİNAL OKULLARININ MEZUNİYET GURURU

pamukkale haber/denizli haberleri/DENİZLİ FİNAL OKULLARININ MEZUNİYET GURURU

DENİZLİ FİNAL OKULLARININ MEZUNİYET GURURU
banner20
banner243

Denizli Final Okulları, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını tamamlanmasıyla Yabancı Diller Gecesi, Mezuniyet Töreni, Yıl Sonu Gecesi’yle haftaya damgasını vurdu.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen Yabancı Diller Gecesi’nde öğrenciler performanslarıyla parmak ısırttı. Tüm kademelerin sırayla gösterilerini sergilediği gecede Sinderella, Eurovision Final ile İngilizce ve Almanca tiyatroların yanı sıra şarkılarında yer aldığı mini bir konser verildi.

Tören ile ilgili duygularını dile getiren Denizli Final Okulları Genel Müdürü Sadi Öztekin, Yabancı Diller Gecesi’nde üstün başarı gösteren öğrencileri ve onları hazırlayan yabancı diller zümre öğretmenlerini kutlayarak bu başarının, Final Okulları’nın yabancı dil alanındaki güzel çalışmalarının sonucunda gerçekleştiğini dile getirdi.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı kapsamında 8.sınıf öğrencileri için düzenlenen mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu. Saraçoğlu Kasrı’nda gerçekleştirilen törene öğrenciler birbirinden şık kostümlerle katıldı. Slâytgösterisinin ardından konuşan Ortaokul Müdiresi İpek Pulat Dönmez mezuniyet etkinliğini düzenleyen ve katkısı olan herkese teşekkür ederek mezun olan öğrencilere başarılar diledi. Mezuniyet belgelerinin ve plaketlerinin öğrencilere takdim edilmesinin ardından çalınan birbirinden güzel şarkılar eşliğinde geceye katılan herkes doyasıya eğlendi. Öğrenci velileri için duygu dolu sahneler deyaşanırken keplerini havaya atan muhteşem 7’li dilek fenerleri arayıcılığıyla gönüllerinden geçen en içten dilekleri semalara yükseltti.

Okul bünyesinde düzenlenen yılsonu programına ise veliler büyük ilgi gösterdi. Okul öğrencilerince hazırlanan skeçler, bale gösterileri, dansshowları ve canlı müzik gösterileri hem ailelerde hem de öğrencilerde coşku, gurur ve mutluluğu bir arada yaşattı.3 saat süren gösteride ailelerin çocuklarından daha heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14