banner346
banner19

Denizli Milli Eğitimi Geleceğini Planlıyor

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığının 2023 vizyonu hedefleri ile eşgüdüm halinde 2019-2013 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmalarına devam ediyor.

Denizli Milli Eğitimi Geleceğini Planlıyor
banner20
banner243

Bu kapsamda 19 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne e-Konferans sistemi üzerinden uzaktan eğitim faaliyeti ile eğitim verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz e–Konferans sistemi ile 19 ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve şeflerine online olarak seslendi. Gerçekleştirilen eğitim, uzaktan eğitim platformunun kullanılması açısından Denizli’de ilk olma özelliği taşıyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Milli Eğitim Bakanlığımızın 2018/16 nolu Genelgesiyle il ve ilçe bazında başlayan Stratejik Planlama çalışmaları; Hazırlık, Durum Analizi, Geleceğe Yönelim, Maliyetlendirme, İzleme ve Değerlendirme süreçlerinden oluşuyor. Bakanlığımızın 2023 Vizyonu, stratejik amaç ve hedefleri doğrultusunda yürütülen “Geleceğe Yönelim” çalışmaları Müdürlüğümüzün 5 yıllık çalışmalarını kapsayacak şekilde amaç, hedef, eylemler ve maliyetlendirme kısımlarından oluşmaktadır. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak önümüzdeki dönemde Stratejik Planımızı oluştururken, Bakanlığımızın 2023 vizyonu çerçevesinde Stratejik Planı ile eşgüdüm halinde belirli yapacağız” dedi.

 Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından Ştrateji Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Stratejik Plandan sorumlu Arge Birimi Öğretmenleri Hasan Şahin, İsmail Özdemir ve Emel Alpinanç tarafından Stratejik Plan Hazırlama konusunda e-Konferans sistemi ile bilgilendirmeler yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER