banner346
banner19

Meslek Liseli Gençler ATA’nın İzinde!

Denizli Merkezefendi ilçesinde faaliyet gösteren Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören 650 öğrenci,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. Yıl Dönümü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, büyük Türkiye haritası ve ay yıldız çizerek ATA’ya bağlılıklarını gösterdiler.

Meslek Liseli Gençler ATA’nın İzinde!

Denizli Haber - Gençlerin; Türk milletinin ve tüm dünyanın takdirini toplamış Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamaları, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulurken yaşanan zorlukları ve verilen eşsiz mücadeleyi hatırlayarak, birlik ve beraberlik içinde istikbal yolunda yakılan meşaleyi taşımaları amacıyla yapılan koreografide öğrenciler; okul bahçesinde büyük Türkiye haritası ve Türk Bayrağında bulunan ay yıldızı çizdiler.

Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak; Vefatının 81. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmetle, minnetle yâd ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 12:36

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER