banner317
banner19

PAÜ’de ve 81 İlde Aynı Anda “Okumak Değiştirir”

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

PAÜ’de ve 81 İlde Aynı Anda “Okumak Değiştirir”
banner20
banner243

Pamukkale Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından okuma kültürünün yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratılması adına bu yıl üçüncüsü düzenlenen sessiz kitap okuma etkinliği, PAÜ Rektörlüğü önünde gerçekleştirildi.

2012 yılından bu yana Türk Kütüphaneciler Derneği’nin düzenlediği, her yıl Kütüphane Haftası’nda gerçekleştirilen ve bu yıl “Değişen Toplum Dönüşen Kütüphaneler” temasıyla gerçekleştirilen “81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliğine Pamukkale Üniversitesi bu yıl da katıldı. “Okumak Değiştirir” sloganı ile gerçekleştirilen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Öğretim Görevlisi Özgür Volkan Yılmaz, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte geçen yıl ilk kez verilen “Kütüphane En’leri Ödülleri” bu yıl da sahiplerine verildi. Pamukkale Üniversitesi Kütüphanesi’nden en çok ödünç kitap alan ilk üç öğrenci Emre Ülker, Osman Tekelioğlu, Fatma Ceren Korkmaz ve en çok ödünç kitap alan ilk üç personel Aysun Avcı, Nermin Toğlaoğlu ve törene katılamayan Emine Özbek Sert adına eşi Serkan Sert’e ödüllerini; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru ve Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Öğretim Görevlisi Özgür Volkan Yılmaz takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 16:46

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14