banner317
banner19

BASİAD'DAN EKONOMİ KONFERANSI!

BASİAD’ın düzenlediği “2015'te Türkiye ekonomisine dair olası senaryolar, Küresel durgunluk riski ve Türkiye” konulu konferans Polis Evi’nde yapıldı.

BASİAD'DAN EKONOMİ KONFERANSI!
banner20
banner243

 

 

Konferansın konuşmacısı Danimarka Merkezli Yatırım Bankası Saxobank'ın Türkiye'de ki kuruluşu olan Saxo Capital Markets Menkul Değerler'de Strateji Danışmanı olarak görev yapan, Sektörel Dergiler ve AA gibi haber ajansları'nda ara ara  makale ve yorumları  yayınlanan aynı zamanda Cnbc-e ve Bloomberg-HT gibi kanallar başta olmak üzere ekonomi ağırlıklı ulusal birçok kanalda da düzenli  konuk olarak  Global Ekonomi, Yurtdışı - Yurtiçi piyasalar adına  analiz, strateji ve görüş paylaşımı yapmakta olan Cüneyt Paksoy oldu.

 

Toplantıya Vali yardımcısı İsmail Kaygısız, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yıldırım, Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanı Halil Pekdemir, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Babadağ Kaymakamı Nebi Çanga, Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, DENİB Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı İbrahim Uzunoğlu, DETGİS Yönetim Kurulu Başkanı İsa Dal katıldı.

 

Cüneyt Paksoy konuşmasına gün içinde yaptığı ziyaretlerden edindiği izlenimleri ile başladı.

 

Denizli’nin yaşanacak bir şehir olduğunu, Denizli insanının sıcakkanlı ve cana yakın olduğunu,  kendisinin İstanbul yerine Denizli’de yaşamak isteyebileceğini, sanayicisinin çok hareketli, çalışkan ve enerji dolu olduğunu, insana heyecan verdiğini dile getiren Paksoy, 2015 yılında Türkiye Ekonomisi ve Global Ekonomi ile ilgili muhtelif senaryolar üzerine yaptığı yorum ve analizleri dikkatle ilgi ile izlendi. Risklerin Hack Edilmesi” konusu önemle üzerinde durduğu ayrı bir husus oldu. 

İkinci bölümde Konuşmacı olarak Saxo Capital Markets Menkul Değerler'de Pazarlama uzmanı olarak görev yapan Erhan Turan söz aldığı konuşmasında; “Şirketlerin Risklerinin Hack Edilmesi konusu” ile ilgili bilgiler verdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14