banner19

DESKİ'DEN KAN BAĞIŞI  

DESKİ’DEN KAN BAĞIŞI  

DESKİ'DEN KAN BAĞIŞI  
banner20
banner243

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ personeli, örnek bir davranış sergileyerek, “Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır” sloganıyla toplumda farkındalık oluşturan Türk Kızılayına kan bağışında bulundu.

PAMUKKALEHABER

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü personeli, “Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır” sloganıyla toplumda farkındalık oluşturan Türk Kızılayına kan bağışında bulundu. Örnek bir davranış sergileyerek kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösteren Büyükşehir Belediyesi DESKİ personeli destek verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali Binası zemin katında düzenlenen kan bağışı kampanyasına, Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Mahmut Güngör ve DESKİ personeli katıldı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen kan bağışı kampanyasının önümüzdeki yıllarda da süreceğini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Mahmut Güngör, “Tamamen gönüllülük esasına dayanan kan bağışına, yoğun katılımlarıyla destek veren çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14