banner19

Dünyanın En Pahalı Yatı Solandge Bodrum'da

Dünyanın En Pahalı Yatı Solandge Bodrum’da

Dünyanın En Pahalı Yatı Solandge Bodrum'da
banner20
banner10

Özenle tasarlanan ve 3 yıl önce denize indirilen dünyanın en pahalı yatı Solandge deniz ile buluşur buluşmaz tüm dünyanın gözbebeği haline gelmişti. O yat şimdi Bodrum’da! Daha önce dünyanın en ünlü starları ve iş adamları tarafından kiralanan yat bu defa Suudi Prens ve ailesini ağırlıyor. Yatı bir haftalığına kiralamak ise herkesin harcı değil. Çünkü bu yatın haftalık kirası tam 1 milyon Euro! 


Haftalık Kirası ile Lüks Bir Malikane Alınır!

Her ne kadar son derece yüksek bir ücret karşılığında kiralanabiliyor olsa da yatı kiralayanlar arasında pişmanlık duyan olmadı. Çünkü dünyanın en pahalı yatı Solandge muhteşem bir konfora sahip. Uzunluğu tam 85 metre. İçerisinde 20 kişilik bir ekip dahi rahatlıkla konaklayabiliyor, yüzebiliyor ve güvertesinde güneşlenebiliyor. Zira yatın personeli dahi 24 kişiden oluşuyor. 
İngiliz kaptan ile yol alan dünyanın en pahalı yatı Solandge Suudi Prens ve ailesi tarafından kiralandıktan hemen sonra rotasını Akdeniz koylarına çevirdi. Koylarda zaman geçiren Suudi Kraliyet ailesi yatın su sporları ünitesinden de faydalandı. Bir koyda demirleyerek su sporları ünitesini kullanan aile bir süre sonra rotanın Bodrum’a çevrilmesini istedi. Tüm yerli ve yabancı turistlerin meraklı bakışları arasında Bodrum’a gelerek demir atan yat aynı zamanda üst düzey güvenliğe de sahip. 
 

Solandge İçerisinde Yok Yok!
 

Yat içinde son derece lüks bir daire bulunuyor. En alt yatında da bir adet büyük misafirhane yer alıyor. Ayrıca iki tane de küçük denizaltı mevcut. Spa salonu, sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları yatın sahip olduklarından sadece birkaçı. Solandge ayrıca  220 bin litre yakıt kapasitesine sahip. Bu yakıt ile hiç durmadan 6 bin mil yol kat edebiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14