banner19

Rüyada altın zincir görmek ne anlama gelir?

Rüyada altın zincir görmek ne anlama gelir?

Rüyada altın zincir görmek ne anlama gelir?
banner20
banner10

Rüyada altın zincir görmek ne anlama gelir

Altın ziynet eşyaları görmek mal varlığının artacağının bir işaretidir. Altın gücün simgesi ve bereketin sembolüdür. Rüyalar alemin de altın parlaklığı ile özdeşleştirilir.

Rüyada altın yüzük görmek hayra alamet sayılır. Bereketli bir dönemin olacağını müjdeler. Çocuğu olmayanın çocuğu olur.  Rüyasında yüzük gören kişi bekarsa evlenip mutlu , huzurlu bir evlilik yapar. Yüzük müjde demektir. Yüzüğü gören kişi iş hayatında çeşitli başarılar yakalar ve herkes tarafından gıpta ile bakılır. Başarısı çevresine de yansır ailesi yokluk görmez. //www.ruyadaaltingormek.web.tr/ruyada-altin-yuzuk-gormek.html  Yüzük bir gebenin parmağında ise vatanına milletine hayırlı evlat dünyaya getirir ve annesine babasına da hayırlı evlat olur.  Rüyada yüzüğü kaybetmek veya aramak darlık anlamına gelir. Rüyayı gören nişanlı ise nişanı atar. Yüzük taşlı ise büyük güce kavuşacağınıza, maddi varlığınızın artacağına delalettir. Yüzük mühür şeklinde ise devlet kapısında bir işinizin tez zamanda aleyhinize sonuçlanacağına, devlet kapısında güçleneceğinize işarettir.

 Rüyada altın zincir görmek Zincir rüya aleminde de birbirine bağlılık, güç, birliktelik ve kuvvet anlamı taşır. Rüyayı gören kişi bekar ise ailesinden destek ve güç alacağına, yapmak istediği bir işte başarı sağlayacağına işarettir. Zincirin kalınlığı desteğin kuvvetini belirler. //www.ruyadaaltingormek.web.tr/ruyada-altin-zincir-gormek.html  Zincir gören kişi erkek ise karşısına çıkacak yeni fırsatları iyi değerlendireceğine, işinde başarı yakalayacağa, yeni dostluklar kurarak işini büyüteceğine delalet eder. Sıkıntıda olan kişi zorlukları yenerek feraha ulaşır. Borçlarından kurtulur. Güçlü ilişkiler kurarak başarıyı yakalar. Rüyasında kadın boynunda zincir gören kişi yeni bir iş kurar. Zincir aynı zamanda bağ demektir. Aile bağlarının güçleneceğine, evliliğinde sorun yaşayan kişilerin bu sorunu aşacaklarına yorulur. Çocuk sahibi olmak isteyenin kızı olur. Zincir parlaklığını yitirmiş ise eski bir dostla karşılaşılacağından ve ondan yardım alınacağından bahsedile bilir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14