banner19

Rüyada Denizde Boğulmak ne anlama gelir ?

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada Denizde Boğulmak ne anlama gelir ?
banner20
banner10

Rüyada Denizde Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak için rüya yorumcuları yaptıkları yorum son zamanlarda kendi iç dünyasına çekilen kişi için çok iyi ve güzel huylu bir arkadaş edineceği manasına gelmektedir. Edinilecek bu arkadaş sayesinde güzel ve mutlu günler yaşayacak yüzünüzden gülücükler eksik olmayacak. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise kötü giden hayatınızın yavaş bir şekilde olsa da yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak iyiye yorumlanmaz ve rüya sahibinin Allahın hoşuna gitmeyecek işlerde bulunacağına, günah işleyeceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda bir bağımlılığa düşeceğinizin ve bu yüzden yanlış yollara saparak çevrenizdeki insanların sizde uzaklaşacağı anlamada gelmektedir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek için rüya yorumcuları birden fazla yorumda bulunmakla birlikte hasta ise şifa bulacağına, üzüntüleriniz varsa bunun sona ereceğine ve refaha kavuşacağınıza, yüzmeye çabalıyorsanız bir işinizi çözmek için çaba sarf edeceğinize, denizden yüzerek sahile çıkmanız durumunda ise Allahın yardımı ile isteklerinize kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek

Bu rüyayı gören kişi çalışıyorsa iş yerinde bazı kişiler ile arasında sürtüşme yaşanacak, bu kişiler yüzünden işleri aksayacak ve büyük sorunlar ile karşı karşıya geleceğiniz manasına gelmektedir. Bu dönem içerisinde maddi kayıplar yaşayacak Birikmiş paranız var ise onu kullanmak zorunda kalacak yoksa üzerinize olan bir tapu el değiştirecektir. Bu rüyanın bir diğer yorumu ise evli olan kişilerin eşleriyle problemler yaşayacağı, iş yerinde veya evinde bir hırsızlık yaşanacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyanızda denizde boğulmak üzere olan birini kurtarmışsanız bu yakın zaman içinde hayalini kurduğunuz ve gerçekleşmesini çok istediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceği manasına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda işlerinizin yoluna girerek yüksek kazançlar elde edeceğinize, çevrenizdeki insanların takdirini toplayacağınıza ve sevildiğinize işaret eder.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14