banner19

Rüyada fare pisliği görmek ne anlama gelir ?

Rüyada fare pisliği görmek ne anlama gelir ?

Rüyada fare pisliği görmek ne anlama gelir ?
banner20
banner10

Ünlü rüya yorumcularının rüyada fare pisliği görmek ile ilgili yaptığı yorumlar genel itibari ile hayırlı bir rüya olduğu yönünde olup bu rüyayı gören kişinin maddi ve manevi zenginliğe ulaşacağını söylemektedirler. 

Görmüş olduğunuz bu rüya kısmetinizin ve şansınızın son derece yüksek olduğu bir döneme girerek sıkıntılarınızdan kurtulacak, hasta ise şifa bulacağına delalet eder. Elinizi atacağınız işlerde çok para kazanacak hanenizde güzel günler yaşayacaksınız. Rüyada ölü fare görmek ise rüya yorumcuları şu şekilde yorumlamıştır. Kim rüyasında ölü fare görmüşse kendisine de zarar verecek olan kalbi kötülüklerle dolu olan acımasız bir insanın bulunduğuna işaret eder görmüş olduğu rüya.
//www.ruyadafaregormek.web.tr/ruyada-fare-pisligi-gormek.html

Rüyada Fare Pisliği Yemek

Rüyasında fare pisliği yemiş olan kişi bilmelidir ki görmüş olduğu rüya çok hayırlıdır ve kendisine hayallerinin gerçekleşeceğini belirtmektedir. Çalışan kişiler için iş yerinde yapacağı yeni projeler veya yapacağı yeni atılımlar ile yüksek başarı yakalayacak, zenginliğine zenginlik katacaktır.

Rüyada Ölü Fare Toplamak

Rüya yorumcularına göre rüyanızda ölü fare topladıysanız geçmişinizde yaşadığınız yanlışlarınızın ve sırlarınızın ortaya döküleceği ve bu nedenle kötü duruma düşeceğinize delalet eder. Bu rüyayı ören kişiyi oldukça sıkıntılı günler beklemektedir.

Rüyada küçük fare görmek veya  fare pisliği görmekle eş değerde olup rüya sahibinin madden zenginleşeceğine manen de güzel ve mutlu günler geçireceğine delalet eder.

Fare pisliği Temizlemek

Rüyanızda farenin pisliğini temizlediyseniz para harcarken dikkat etmeniz gerektiğini, fuzuli, harcamalar yapmamanız gerektiğine işaret eder. Yeni bir iş yeri açacaksanız iyice düşünüp araştırma yapmanız gerektiğini aksi halde para kayıpları yaşayabileceğinize delalet eder.

Rüyada Ölü Fareye Basmak

Bu rüyanın manası şansızlığın ve aksiliğin üzerinizden eksik olmayacağı bir döneme gireceğinizdir. Bu rüya bela anlamında olup kendinizi bir beladan kurtaramayacağınıza sıkıntılı günler yaşayacağınıza delalet eder.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11