banner19

Rüyada kuduz köpek gören kişiyi neler bekler

Rüyada kuduz köpek gören kişiyi neler bekler

Rüyada kuduz köpek gören kişiyi neler bekler
banner20
banner10

Rüyada kuduz köpek gören kişiyi neler bekler

Rüyada ölü köpek görmek ile ilgili farklı yorumlar bulunmaktadır. Bu yorumların dışında hayırlara vesile olabilecek bir rüya olduğu tabir edilmektedir. Kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağına ve başına gelebilecek belalardan kolaylıkla sıyrılacağına delalet eder. Ayrıca içi fesat olan kişilerden uzak durulacağına işarettir. Kişiyi olumsuz yönde etkileyecek tüm durumlara karşı manevi anlamda rahatlık getirir. Rüyada köpeğin öldürülüş şekline göre de farklı tabirler yer alır. Köpeği boğarak öldüren kişinin rakiplerini de yeneceği anlamını taşıdığı söylenir. Maddi anlamda yükseliş ve iş hayatında başarı anlamına gelir. Hayırlı işlerle uğraşılacağına ve mücadelesinin sonucunda yüksek kazançlar elde edileceğini simgeler.

Bu rüyayı gören kişinin başarılı olacağı ve çalıştığı işler üzerinde yoğunlaşması gerektiği belirtilir. Ayrıca yaptığı bu işin herkes tarafından duyulacağı ve başarılı bir çalışma hayatının olacağı şeklinde tabirler de bulunmaktadır. Kısa sürede sıkıntılarından kurtulacağına ve kazancını engelleyecek tüm durumlardan sıyrılacağı da tabir edilmektedir.

Rüyada kuduz köpek görmek ise kötülükleri simgeler. En fazla kötülüklere yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kişinin başına bir musibet gelebileceği tabir edilir. Sıkıntı ve derdi simgeler. Rüyada köpek öldüren kişinin düşmanlarının harekete geçebileceği ve zarar görebileceği de söylenmektedir.

Rüyada beyaz köpek görmek rüya sahibine zarar veriyorsa düşmanları tarafından da aynı şekilde zarara uğratılabileceğini simgeler. Rüyayı gören kişinin ise düşmanlarını tanıması gerektiği belirtilir. Bu kişilerden uzak durulduğu sürece herhangi bir sorun yaşamadan hayatına devam edebileceği ve kuduz köpeğin ısırmasından kurtulan kişinin aynı zamanda düşmanlarından da kaçabileceğine işarettir.

Genel anlamda olumsuzlukları simgeleyen rüyada kuduz köpek görülmesi, kötü amaçlı kişilerden uzak durulmasıyla birlikte manevi anlamda rahatlığa delalet etmektedir. İyi ve kötü anlamdaki tabirleri bu şekildedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14