banner19

Rüyada Para Görmenin bir anlamı var mıdır ?

Rüyada Para Görmenin bir anlamı var mıdır ?

Rüyada Para Görmenin bir anlamı var mıdır ?
banner20
banner10

Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada sahte para görmek hem iş hem de aile yaşantınızda oluşacak tartışmalara ve bundan doğacak sıkıntılara delalettir. Çekeceğiniz bu sıkıntılardan dolayı sağlığınızın bozulabileceği anlamı da çıkarılmaktadır. Kısacası hayırlı rüyalar arasında sayılmayan bu rüyayı gören kişi çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli davranmalıdır. //www.ruyadaparagormek.web.tr/ruyada-sahte-para-gormek.html

Rüyada Çok Para Görmek

Rüyada çok para görmek ise hayırlı rüyalar arasında yer alıp bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı hem maddi hem de manevi açıdan isteklerinize kolayca ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Sahte Para Saymak

Bu rüyanın anlamı iş hayatında istediği yere gelebilmek için her türlü çabayı göstereceğinize ve bu nedenle gerekirse çalışma arkadaşlarınızı birbirine düşüreceğinize delalet eder. Bu rüyayı gören kişi çevresinde bulunan insanlara acımasızca davranacak ve bu şekilde istediği başarıyı elde edecektir.

Rüyada Çok Para Bulmak

Bu rüyayı gören kişi beladan uzak bir hayat geçirir ve ömrünü yardıma muhtaç kişilere yardım ederek geçirir. Alacağı sevaplar ile manevi yönden huzura kavuşacak olan rüya sahibi güzel bir ömür geçirecektir. Bu rüya dinden uzaklaşan kişiler için ise ibadet ederek Allahın sevgili kullarından olabilmesi için uyarı mahiyeti taşımaktadır.

Rüyada Sahte Para Vermek

Sizden yardım isteyecek bir kişiyi geri çevireceğinize, hayatınızda destek verdiğiniz bir kişiden desteğinizi çekeceğinize ve bu kişinin büyük zarar uğramasına neden olacağınıza delalet eder.

Rüyada Çok Para Dağıtmak

Bu rüya güzel rüyalar arasında yer alıp isteklerinizin gerçekleşeceği bir zaman dilimine girdiğinize, evli olmayanlar için hayırlı kısmetlere yorumlanmaktadır. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise iş yaşantınızda başarışlar elde ederek güzel yatırımlar yapacağınızdır.

Rüyada Sahte Para Almak

Bu rüyanın anlamı işlerinizin yolunda olmayacağı sıkıntılı günlerin sizi beklediği bir zaman girdiğinizdir. Önünüze çıkacak olan fırsatları kaçıracak, büyük sağlık problemleri yaşayabileceğinize de delalet etmektedir

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14