Denizli Haber - 2 bin kişinin katılım sağladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Yıllardır dava arkadaşlarımız ile bizler bu kutlu yolda çok mücadele verdik. Allah’ın izni ile 2023 seçimlerini birlik beraberlik ve kardeşlikle zaferle taçlandıracağız. Her birinize verdiğiniz emekten davamıza ülkemize birliğimize ve dirliğimize sağladığınız katkılar için şükranlarımı sunuyorum. Allah Hepinizden razı olsun” dedi.

WhatsApp Image 2022-10-13 at 23.21.56 (2)

BAŞKAN GÜNGÖR “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

2 bin kişinin katılım sağladığı Teşkilat Buluşması toplantısında konuşmalarına devam eden ve gençler tarafından konuşmaları tezahüratlarla sık sık bölünen Başkan Güngör AK Parti Denizli Teşkilatına seslendi. Başkan Güngör, “Bizim buradaki ortak davamız Ak Parti'nin bir neferi olmaktır. Ak Parti'ye üye olmak demek büyük bir şereftir bizim için.  Hepimizin ortak noktası Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birliği, beraberliği ve kardeşliğidir. Bu Birlik ve beraberliğimiz Cumhur ittifakımızla pazara kadar değil mezara kadar devam edecektir.  Görevlerimiz farklı olabilir. Görevlerimiz biter geçer ama bizim sevdamız öncelikle Cumhur İttifakımızın ortağı olan 2023 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 13. Cumhurbaşkanı olarak inşallah Denizli'de en yüksek oy alarak Türkiye’ye ilan edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde milletin gençliği vardır, devletin gençliği vardır. Birilerinin isimlendirmesine gerek yoktur. Tek nefes gençliği, inşallah bu memlekette tarih yazacaktır. En fazla oyu da inanıyoruz ki gençlerden alacağız. Denizli'de gençlik programlarımız dolu dolu geçiyor.  Birliğimizi beraberliğimizi 6+1 masa da görsün cümle alem görsün.” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2022-10-13 at 23.21.56 (1)

BAŞKAN KARATEKE “CUMHURBAŞKANIMIZI CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ”

Teşkilat Buluşması toplantısında konuşan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İsmail Karateke, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığını gönülden, canı yürekten tüm teşkilatlarımız ile birlikte destekliyoruz. Seçilmesi için de elimizden geldiği kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde oldu. 

WhatsApp Image 2022-10-13 at 23.21.55 (1)

MHP İL BAŞKANI GARİP, “2023 SEÇİMLERİ İÇİN BİZİM ADAYIMIZ BELLİ, KARARIMIZ NETTİR”

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Yusuf Garip ise yaptığı konuşmada “Buradaki tabloyu gördük ve anladık ki bir kez daha seferlerin en güzeli gönüllere yapılan seferdir. Cumhur ittifakı mensupları olarak Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de talimatlarıyla 2023 seçimleri için bizim adayımız belli, kararımız nettir. 2023 Seçimlerinde sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 13. Cumhurbaşkanımız olarak tekrar seçeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları her zaman seçime hazırdır. 2023 seçimlerinde zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” ifadelerini kullandı.

Toplantıya Milletçi Hareket Partisi İl Başkanı Yusuf Garip, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İsmail Karateke, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Feride Dükel Kabadayılar ve dünden bugüne AK Parti’de görev almış tüm teşkilat mensupları, İlçe Teşkilatları, İlçe Belediye Başkanları katılım sağladı.