banner346
banner19

Anatolia Gurme Fest Denizli’de

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest 7-16 Şubat tarihleri arasında Denizli EGS park Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Anatolia Gurme Fest Denizli’de
banner20
banner243

Denizli Haber - 7 Şubat’ta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine kadar tüm lezzetler 10 gün boyunca bu festivalde

MASTERCHEFF 1.Sİ UĞUR KARDAŞ DENİZLİ’YE GELİYOR

MasterCheff 1.si Uğur Kardaş 12 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Denizli EGS park Fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak.

MİNİ SİRK İLK DEFA DENİZLİ’DE BU FESTİVALDE

Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsizdir. sirk gösterileri 8-9-15-16 Şubat tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

FUAR ALANINA ÜCRETSİZ SERVİSLER KALKACAKTIR

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için her şeyi düşünmüşler Denizli’nin farklı 5 noktasından servisler kalkacaktır İncirli Pınar yüzme havuzu, demokrasi meydanı ziraat bankası karşısı, Çınar meydanı Büyükşehir belediyesi önü, lise caddesi halk eğitim merkezi karşısı, Akkonak Parkı Pehlivanoğlu market önü, Albayrak meydanı gürlesin tekstil mağazası önü. Bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 13:18

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER