banner19

Araç Sahipleri Bayram Edecek

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Araç Sahipleri Bayram Edecek
banner20
banner175

Benzine bu gece yarısından itibaren 9 kuruş indirim geliyor

Benzine bu gece yarısından itibaren 9 kuruş indirim yapılacak. İndirimin pompa satış fiyatlarına yansıtılması bekleniyor. Denizli'de faaliyet gösteren AKDER KOLL.ŞTİ. Petrol İstasyonları Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre; 04.06.2019 Salı gününden geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı, Benzin grubunda 9 kuruş fiyat indirimi meydana gelmiştir.

Brent petrol, nisan ayında 75 dolara kadar çıktı. 31 Mart yerel seçimleri sonrasında dolar kuru da yukarı yönlü hareket etmeye başladı. Kur, 6 TL 25 kuruşa kadar çıktı. Aynı dönemde uluslar arası piyasalarda da benzin ve motorin fiyatları artış kaydetti.

Bu gelişme, benzin ve motorin fiyatlarını yukarı yönlü itmeye başladı. Benzin, 7 TL 10 kuruşa kadar çıktı. Hükümet, akaryakıttaki artışın enflasyona etkisini de dikkate alarak, bir kez daha "eşel mobil" sistemini devreye koydu. Olası zamlar, devletin ÖTV gelirlerinden karşılandı. Gerek benzinde, gerekse de motorinde pompa fiyatları sabit tutuldu.

POMPA FİYATINA YANSIMASI BEKLENİYOR

Denizli'de faaliyet gösteren AKDER KOLL.ŞTİ. Petrol İstasyonları Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre; 04.06.2019 Salı gününden geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı, Benzin grubunda 9 kuruş fiyat indirimi meydana gelmiştir.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 16:21

PAMUKKALEHABER.COM

banner10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet suicmez
Mehmet suicmez - 4 ay Önce

Milletle kafamı buluyorsunuz 9krş ucuzlamış bir depo benzinde 4,5tl eder ayıp ondan sonra benzin ucuzlamış hadi ordan

Serdar
Serdar - 4 ay Önce

Dalga mı geçiyorsunuz? Sanki 3-4 lira indirim yapıldı da bayram edecek mişiz. Yuh artık size

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14