banner346
banner19

Atalay Toprağa Verildi

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Atalay Toprağa Verildi
banner20
banner243

Denizli'de önceki gün yaşanan üzücü olay sonrası, intihar ederek hayatına son veren Denizlisporlu taraftar 19 yaşındaki Feyzullah Atalay dün toprağa verildi.

Önceki gece ailesi ile tartışan ve daha sonra gece kendini evin mutfağında asarak intihar eden Feyzullah Atalay (19), dün Ulu Cami'de ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Eskihisar Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Denizlispor 57 Gençlik taraftar grubu üyesi olan Atalay'ın cenazesine bir çok taraftar katıldı. Tabutunun üzerine örtülen Denizlispor 57 Gençlik Taraftar atkısı, daha sonra toprağa verilen Feyzullah Atalay'ın isminin yazıldığı mezar taşına sarıldı. Gözyaşları ve hüzünlü uğurlamanın ardından genç yaşta hayatına son veren Atalay'ın cenazesine katılan taraftar grubu üye arkadaşları onu asla unutmayacağız, iyi bir Denizlispor taraftarı olan Atalay, maçları hiç kaçırmadığı ifade edildi.

57 Gençlik Taraftar Gurubu Liderleri, Tanju Bayındır ve Murat Akar, "Grubumuzun Sevilen isimlerindendi, Feyzullah'ın bu şekilde canına kıyması hepimizi derinden üzmüştür,kardeşimize Allah’tan rahmet başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyoruz.

KAYNAK: denizli20haber.com

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER