banner346
banner19

Bakan Koca, 7 İlin Sağlık Müdürü İle Video Konferansta Bir Araya Geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 7 ilin sağlık müdürleri ile video konferans yöntemiyle gerçekleştirdikleri toplantıda, korona virüs salgınının son durumunu, ek tedbirleri ve yeni kısıtlamalardan beklenen sonuçlar görüşüldüğü bildirildi.

Bakan Koca, 7 İlin Sağlık Müdürü İle Video Konferansta Bir Araya Geldi
banner20
banner424

Denizli Haber - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 7 ilin sağlık müdürleri ile video konferans görüşmesi yaptığına dair sosyal medyada paylaşımda bulundu. Konferans toplantısında 7 ilden Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk’te katılım sağladı. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Sağlık Bakanı Koca, "İzmir, Bursa, Kocaeli, Gaziantep, Kahramanmaraş, Denizli, Sivas il sağlık müdürleriyle yaptığımız video konferans görüşmelerinde, salgının son durumunu, yeni kısıtlamalardan beklenen sonuçları, ek tedbirleri ele aldık. Hasta yükümüzü ve filyasyon çalışmalarımızı gözden geçirdik" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 11:11

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
ozcan
ozcan - 8 ay Önce

bakan konverans etsin dursun gece virismu bulasiyor denizlide hayir tekstillerin genelinde var ve saklaniyorda virus olan kisilere soyledikleri fabrikadan kimsenin adini verme diyorlar ama isten cikma korkusuna onlarda vermiyor olan garibana isci kesimine oluyor keske boyle olmasa

SIRADAKİ HABER