banner346
banner19

Bakan Kurum Denizli’ye geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum 28 Aralık Cumartesi günü bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Denizli'ye geliyor.

Bakan Kurum Denizli’ye geliyor!
banner20

Denizli Haber - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Denizli ziyareti ile ilgili yazılı bir açıklama yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Bakan Kurum’un yarın saat 10.30’da Denizli'de olacağını duyurdu.

Başkan Filiz açıklamasında ziyaret ile ilgili şu bilgilere yer verdi: “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un saat 10.30’da Çardak ve Bozkurt TOKİ Şantiye ziyaretleri ile başlayacak olan Denizli ziyaret programı saat 12.00’da yapılacak İl Değerlendirme ve Koordinasyon toplantısı ile devam edecek. Saat 14.30’da Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek olan Bakanımız saat 16.00’da Acıpayam TOKİ Şantiyesi, Millet Bahçesinde alan incelemelerinde bulunacak. Saat 17.00’da AK Parti Denizli İl Başkanlığına ziyarette bulunacak Bakan Kurum burada il teşkilatı ile buluşup verdiği müjdelerle alakalı istişarelerde bulunacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum il teşkilatı buluşmasının ardından Ankara’ya dönecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 16:58

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER