banner346
banner19

Çocuklar Yaz Tatilinde Hem Eğleniyor Hem Öğreniyorlar

Pamukkale ilçesi Atatürk İlkokulunda öğretmenlik yapan Ayşenur Akbulut, öğrencilerinin  dünya standartlarında eğitim almalarını sağlayacak ve onlara farklı kazanımlar kazandıracak bir proje yürütüyor.

Çocuklar Yaz Tatilinde Hem Eğleniyor Hem Öğreniyorlar
banner20
banner243

Denizli Haber - 2019-2020 eğitim öğretim yılında içinde bulunduğumuz şartlardan dolayı okuldan uzak kalan öğrencileri için önemli çalışmalara başlayan Atatürk ilkokulu öğretmeni  Ayşenur      Akbulut, bu yaz projesi ile öğrencilerinin eğitimine katkıda  bulunmaya çalışıyor.

Uluslar arası bir e-TWİNNİNG projesi olan ONLİNE SUMMER AKTİVİTİES adlı  çalışması ile bir çok ülkelerden öğrenciler ortak bir çalışma yürütüyor, yeni arkadaşlıklar ediniyor ve pandemi süresince yaşadıklarını ortak etkinliklerle anlatıyorlar. Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bu platformda yer alan öğretmenlerden birisi olan Ayşenur Akbulut, tüm dünya  koronavirüs ile mücadele ederken farklı yerlerdeki çocukların hislerini, duygularını dile getirerek kendilerini ifade etmelerini, birbirlerini  anlamalarını ve iletişim becerilerinin gelişmesini hedefliyor. 

      

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 17:56

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER