banner304
banner19

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası sonuç bildirgesini paylaştı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası sonuç bildirgesi paylaşımı yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası sonuç bildirgesini paylaştı
banner20
banner243

Denizli Haber - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası, sosyal medya hesabından 10 maddelik bir sonuç bildirgesi paylaştı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam'daki 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın son gün çalışmalarına iştirak ederek kapanış konuşması yapmıştı. Böylelikle AK Parti'nin 29. Kızılcahamam kampı sona ermişti.

KAPANIŞ KONUŞMASI SONRASI SONUÇ BİLDİRGESİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Kızılcahamam'da gerçekleşen 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası resmi sosyal medya hesabı Twitter'den "AK Parti, Milletin kurduğu partidir. Milletin partisidir. Milletin hizmetkârıdır. İnşallah gelecekte de bu vasfıyla Milletin gönlündeki yerini koruyacaktır." notuyla 10 maddelik bir sonuç bildirgesi paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14