banner19

Denizli Fenerbahçeliler Platformu “İzmir’in Dağlarına Fidan” Oldu

​Denizli Fenerbahçeliler Platformu; TEMA Vakfı’nın, İzmir’in ağaçlandırılması için Orman Genel Müdürlüğü işbirliğinde başlattıkları çalışma kapsamında fidan bağışı çağrısını 1000 adet fidan bağışlayarak kampanyaya destek oldu.

Denizli Fenerbahçeliler Platformu “İzmir’in Dağlarına Fidan” Oldu
banner20

Denizli Haber - ​Konu hakkında bir açıklama yapan Denizli Fenerbahçeliler Platformu kurucusu Ahmet ZEYBEK; “Geçtiğimiz günlerde İzmir’in Karabağlar mevkiinde çıkan ve kuvvetli rüzgar nedeniyle büyük bir alana yayılan orman yangını, tüm Türkiye’yi ve doğaseverleri derinden üzdü. Çıkan yangın, sadece ormanları değil, yüreğimizi ve ciğerlerimizi yaktı, doğada yaşayan birçok canlı telef oldu. Bu kayıplar için son derece üzgünüz. 

Fenerbahçeliler olarak bu konuda duyarsız kalmayarak, TEMA Vakfı’nın Orman Genel Müdürlüğü işbirliği ile başlattığı ağaçlandırma kampanyasına, Denizli Fenerbahçeliler Platformu olarak, “İzmir’in dağlarına fidan oluyoruz!” sloganıyla, platformumuzun Whatsapp grubunda organize olduk. Platform üyelerimizle, gönüllerinden geldiğince fidan bağışında bulunarak, hedeflediğimiz 1000 fidana ulaştık. Yaşanan kayıpları telafi edebilmek için, umuyoruz ki bir nebze olsun destek olabilmişizdir. İzmir yeniden yeşil olsun diye, tüm taraftar gruplarını desteğe davet ediyoruz ” dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14