banner346
banner19

Denizli için sıcaklık uyarısı

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Cuma gününden itibaren Ege Bölgesi genelinde hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerine çıkacak.

Denizli için sıcaklık uyarısı
banner20

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü’nün haftasonu için paylaştığı raporda bölge genelinde sıcaklık artışı yaşanacağı bildirildi. Özellikle İzmir, Aydın, Muğla ve Denizli’de Cuma gününden itibaren başlayacak olan sıcaklıkların haftasonu ve önümüzdeki haftaiçi de devam edeceği ifade edildi. Mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerinde seyredeceği bu nedenle saat 11 ila 16 arasında dikkatli olunması istendi.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada,

“Yapılan son değerlendirmelere göre; 28 Ağustos Cuma günü ve hafta sonu, bölgemiz genelinde hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Bölgemiz genelinde yağış beklenmiyor. Hafta sonu ve önümüzdeki hafta boyunca etkili olması beklenen sıcak hava dalgasından dolayı güneş ışınlarının dik geldiği 11 ile 16 saatleri arasında başta yaşlılar, çocuklar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sıcak çarpmasına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önem arz etmektedir.”ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 18:35

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşener öz
Ayşener öz - 9 ay Önce

Nereye müracaat etmemiz gerekiyor şartları neler

SIRADAKİ HABER