banner317
banner19

Denizli İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Üreticinin Yanında

Dünya ekonomisi, COVID-19 salgını nedeniyle tarihte benzeri görülmemiş bir krizin eşiğine gelirken, bu süreç her alanda olduğu gibi küresel tarım sektörü açısından da önemli sonuçlar doğurdu.

Denizli İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Üreticinin Yanında
banner20
banner243

Denizli Haber - Son yıllarda ülkeler için sanayi ve dijital sektörler öncelikli alanlar olarak öne çıkarken COVID-19, tarım ve hayvancılığın ekonomiler için ne derece kritik öneme sahip olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Devletimiz tarafından salgınla birlikte tarımsal üretim ve gıda zincirindeki bütün unsurların faaliyetlerini kesintisiz sürdürebilmelerine imkân sağlanarak, tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerimizin işlerine kesintisiz biçimde devam etmelerine pandemi kuralları çerçevesinde izin verildi. Ayrıca gıda sevkiyatının aksamaması içinde gerekli tedbirler alındı.

Denizli İl Tarım ve Orman Müdürümüz Yılmaz Erkaya; Covid-19 Pandemi sürecinde de her zaman çiftçilerimizin yanında olduklarını, bu düstur içerisinde 2020 yılı üretim sezonunun bereketli geçmesi için her türlü tedbirin alındığını, İl ve İlçe Müdürlüğü personellerimizin yıl boyunca Covid-19 tedbirlerine riayet ederek bitkisel üretim, hayvansal üretim ve gıda denetim hizmetlerinde sahada üreticilerimizin yanında yer alarak görevlerini yerine getirdiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 15:36

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14