banner346
banner19

Denizli İŞKUR Akademik Çalışmanızda Yanınızda

Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri tarafından hazırlanacak olan akademik çalışmaları teşvik etmek, çalışma hayatı ve istihdam alanına katkı sağlamak amacıyla İŞKUR tarafından “Akademik Çalışma Programı” hayata geçiriliyor. Hazırlanan akademik çalışmalar için öğrencilere 2.500 TL-7.500TL arasında destek verilecek.

Denizli İŞKUR Akademik Çalışmanızda Yanınızda
banner20

Denizli Haber -  Bu kapsamda Denizli İŞKUR İş Kulübü Liderleri ve Pamukkale Üniversitesi Kariyer Merkezi yetkilileri işbirliği ile öğrencilere yönelik çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi. Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kamil Orhan’ın moderatörlüğünü yaptığı çalışmaya lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrenciler katıldı. Toplantıda, Denizli İŞKUR İş Kulübü Liderleri tarafından katılımcılara, “Akademik Çalışma Programının Konusu, Amacı, Hedef Kitlesi, Başvuru Şartları, Program Kapsamında Çalışma Hazırlanacak Alanlar, Destek Miktarları ve Değerlendirme Kriterleri” hakkında bilgi verildi. Katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandı.

Akademik Çalışma Programı için 15 Mart tarihinde başlayan başvurular 14 Nisan’da son bulacak. Akademik Çalışma Programı kapsamında İŞKUR'un vermiş olduğu destekten faydalanabilmek için lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri; herhangi bir bölüm sınırlaması olmaksızın “Çalışma hayatı ve istihdam alanında” hazırlayacakları akademik çalışma ile 14 Nisan 2021 tarihine kadar online ortamda başvuruda bulunabilecek.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için : https://akademi.iskur.gov.tr/index.html

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER